تحلیل آماری پایان نامه با MiniTab

تحلیل آماری با مینی تب

همانگونه که می دانید با گستردگی داده های خام در رشته های گوناگون علمی تحلیل آماری داده ها بدون نرم افزاری ممکن نیست. در زمینه آمار و احتمالات نرم افزارهای قدرتمند زیادی در بازار وجود دارد. یکی از این نرم افزارها minitab می باشد. نرم افزار مینی تب اخیرا جای خود را به عنوان یک نرم افزار ساده و پرکاربرد آماری در بین دانشجویان و دانش پژوهان، اساتید دانشگاه و متخصصین به طور گسترده باز نموده است.

مبحث كنترل كيفيت آماري (SPC) كه رشته آمار را به صنعت و مقوله كنترل كيفيت پيوند مي‌دهد نيز از جمله موضوعات آماري است كه به تفضيل در مینی تب به آن پرداخته شده است. همچنين طرحهاي عاملي و آناليز واريانس (ANOVA) به طور كامل مد نظر قرار گرفته است.

محيط كار minitab تفاوتهايي با نرم افزارهای دیگر آماری دارد. اما انجام برخي کارها مانند توليد اعداد تصادفي كه از توزيعهاي آماری خاصی مانند توزيع نرمال،برنولی، كي دو، گاما، اف، پواسن، بتا، وايبل و . . . پيروی كنند به راحتی و سهولت خاصی در اين نرم افزار امكان پذير می باشد.

انجام تحليل سري های زمانی به كمك نرم افزار مينی تب

لازم به یادآوری است تحليل هاي سري زماني با گستردگي و دقت بيشتري در اين نرم افزار ارائه شده است.در بیشتر موارد از نرم افزار مینی تب به دلیل ویژگی های خاصی که دارد براي تحليل سري هاي زماني و پياده سازي مدلهاي ARMA و ARIMA استفاده مي شود.

انجام كنترل كيفيت آماری (spc)‌ به كمك نرم افزار Minitab

قابليت هاي ویژه نرم افزار ميني تب (Minitab) و منوهاي بسیار جالبی كه در زمينه كنترل كيفيت آماري دارد، باعث شده است كه اين نرم افزار در زمينه كنترل كيفيت بسيار مورد بهره برداري قرار گيرد.

 

تحلیل آماری با نرم افزار MiniTab

موسسه با مدیر سفارشات مربوط به تحلیل آماری پایان نامه با minitab را قبول می کند و دانشجویان عزیز می توانند برای اجرای درخواست خود با ما در ارتباط باشد.برای ثبت سفارش خود می توانید با شماره 09363227571 تماس بگیرید و یا از طریق تلگرام با ما در ارتباط باشید.